Göz Altı Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu olarak da bilinen göz altı dolgusu, koyu halkaların, çukurluğun ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için göz altı bölgesine hyaluronik asit bazlı dermal dolgu maddelerinin enjekte edilmesini içeren kozmetik bir prosedürdür. Tedavi, yaşlanma, genetik veya diğer faktörler nedeniyle çukur veya çökük hale gelebilen gözlerin altındaki bölgeye hacim ve dolgunluk kazandırmayı amaçlamaktadır.

Göz Altı Dolgusu Nasıl Yapılır?

Prosedür tipik olarak ince bir iğne veya kanül kullanılarak az miktarda dolgu maddesi enjeksiyonunu içerir.

Dolgu maddesi cildin altına yerleştirilir ve burada kırışıklıkları düzeltmeye ve hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Sonuçlar tipik olarak tedaviden hemen sonra görülebilir ve kullanılan dolgu türüne ve metabolizma ve yaşam tarzı gibi bireysel faktörlere bağlı olarak birkaç aydan bir yıla veya daha uzun sürebilir.

İşlem süresi 20 dakikadır.

Randevu Oluştur
person_outline
Fill out this field
call
Fill out this field
mail_outline
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Select an option

Peroküler Mezoterapi Nedir?

Perioküler mezoterapi, göz çevresindeki cilde vitamin, mineral ve diğer maddelerin enjeksiyonunu içeren kozmetik bir tedavidir. Amaç, göz altındaki kırışıklıkları, ince çizgileri ve koyu halkaları azaltarak cildin görünümünü iyileştirmektir.

Mezoterapi, çok ince iğneler kullanılarak cilde az miktarda özel bir solüsyon enjekte edilerek gerçekleştirilen cerrahi olmayan bir prosedürdür. Solüsyon, cildi beslemek ve gençleştirmek için tasarlanmış vitaminler, mineraller ve diğer besinler de dahil olmak üzere çeşitli bileşenler içerir.

Perioküler mezoterapi, özellikle yaşlanmaya ve güneşe maruz kalmaktan kaynaklanan hasara eğilimli olan göz çevresindeki hassas cildi hedef alır.

goz alti isik dolgusu 1

Tedavi

Özel solüsyonun özel enjektörlerle bu bölgeye enjekte edilmesiyle cilt canlanır ve gençleşir, böylece daha genç ve tazelenmiş bir görünüm elde edilir.

Perioküler mezoterapinin kozmetik bir tedavi olduğunu ve yalnızca deneyimli bir profesyonel tarafından uygulanması gerektiğini unutmamak önemlidir.

İşlem süresi yaklaşık 10 dakikadır. Hastaya bağlı olarak 2 3 seans arasında değişen bir tedavi protokolü oluşturulmaktadır.

Sağlık beklemeye gelmez!
Sizi arayalım

Hastalığınız, tedavi yöntemlerimiz ve merak ettiğiniz diğer tüm konular ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, yukarıda yer alan online randevu talep formumuz üzerinden randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.
Swiss Vision Group