Swiss Vision Özel

E-Spor & Oyuncu Paketi ile
Her Zaman Zirvede

Gözlerinizin sağlığına yatırım yapmak, oyun ve e-spor deneyiminize yatırım yapmak demektir.

Sevgili Oyuncular ve E-Spor Meraklıları,

Tutkulu oyuncular ve e-sporcular olarak, ekranlara bakarak, anlık hareketlere odaklanarak ve hızlı aksiyona tepki vererek sayısız saatler geçiriyorsunuz. Bu inanılmaz bir deneyim olsa da, gözlerinize ve görüşünüze zarar verebilir. Göz kuruluğu, kızarıklık, yanma ve yorgunluk, oyuncuların ve e-spor oyuncularının sık karşılaştığı sorunlardır.

Randevu Oluştur
person_outline
Fill out this field
call
Fill out this field
mail_outline
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Select an option

Paket Detayları

Oyununuzun zirvesinde kalmanıza yardımcı olmak için, size özellikle sizin gibi oyuncular ve e-spor meraklıları için tasarlanmış kapsamlı bir göz bakım paketi sunmak istiyoruz. Göz SPA bakımımız yorgun gözleri yenilemek, gençleştirmek ve yatıştırmak için tasarlanmıştır ve her 3 ayda bir uygulanır. Bu şımartıcı seans, en son Amerikan teknolojisi kullanılarak 20 dakikalık bir göz masajı, 10 dakikalık bir göz kapağı temizleme prosedürü ve bir dizi nemlendirme ve canlandırma tekniği içerir.

SPA bakımlarımıza ek olarak, kapsamlı bir evde göz bakım paketi de alacaksınız. Bu pakette 10 dakika boyunca uygulanması gereken ısıtıcı bir göz maskesi, özel bir temizleme sabunu ve gözlerinizi her gün nemli tutmak için ek sıvılar bulunmaktadır. Evde göz bakım setimiz, gözlerinizi rahat, tazelenmiş ve gençleşmiş hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi uygun bir maliyetle sağlar.

Dahası, paketimizin bir parçası olarak, optik sensör kullanılarak yapılan bir göz sağlığı kontrolü ve yetkinlik merkezimizdeki deneyimli bir göz doktoru tarafından gözlerinizin incelenmesi de alacaksınız. Bu sayede görme yetiniz ve göz sağlığınızla ilgili her türlü sorun veya endişeniz hızlı ve etkili bir şekilde ele alınacaktır. Göz doktorumuz yalnızca teşhis koymakla kalmayacak, aynı zamanda gerekirse mükemmel görüş ve genç bir görünüm sağlamak için gözlerinize yönelik diğer olası çözümler hakkında da sizi bilgilendirecektir.

Hazırsanız Başlayalım!

İlk göz SPA tedavinizi planlamak ve evde göz bakım paketinizi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Gözlerinizin sağlığını korumak ve iyileştirmek için birlikte çalışalım, böylece oyununuzun zirvesinde kalabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.
Swiss Vision Group