Hakkımızda

Swiss Vision Group, görme düzeltmesi için yenilikçi çözümler sunarak insanların yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlayan oftalmoloji odaklı bir organizasyondur. Organizasyonun merkezi İsviçre‘dedir ve uluslararası arenada faliyet göstermektedir. Misyonu, insanların görüşlerini değiştirerek hayatlarını değiştirmektir ve bunu en son teknolojiyi kullanarak ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığıyla başarmaktadır.

Swiss Vision Group’un arkasındaki kilit isimlerden biri, danışma kurulu başkanı olarak görev yapan Prof Michael Mrochen‘dir. Prof Mrochen, 25 yılı aşkın deneyimiyle oftalmoloji alanında son derece saygın bir isimdir. Keratokonus ve diğer kornea bozukluklarının tedavisinde devrim niteliğinde bir teknik olan korneal çapraz bağlamanın geliştirilmesine yaptığı katkılarla tanınmaktadır. Prof Mrochen ayrıca LASIK cerrahisi ve diğer refraktif cerrahi tekniklerinin geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamıştır.

Swiss Vision Group, hastalarına mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için oftalmolojideki en son teknolojiyi kullanmaya kararlıdır. Buna kornea topografisi ve optik koherens tomografi gibi gelişmiş tanı araçlarının yanı sıra femtosaniye lazerler gibi son teknoloji cerrahi ekipmanların kullanımı da dahildir. Swiss Vision ayrıca yeni gelişmelerin ve yeniliklerin ön saflarında yer almak için alanının önde gelen araştırmacıları ve klinisyenleriyle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

İsviçre teknolojisi hassasiyeti, güvenilirliği ve kalitesiyle bilinir ve Swiss Vision Group da bu konuda bir istisna değildir. Organizasyon inovasyon ve teknolojiye odaklanması, hastaların yüksek derecede doğruluk ve öngörülebilirlikle mevcut en gelişmiş ve etkili tedavileri almasını sağlar. Bu yaklaşım Swiss Vision Group’u oftalmoloji alanında bir lider haline getirmiştir ve mükemmelliğe olan bağlılığı, olağanüstü hasta bakımı ve sonuçları sağlama konusundaki itibarına yansımaktadır.

Özetle, Swiss Vision Group, vizyonlarını değiştirerek insanların hayatlarını değiştirmeye adanmış son teknoloji bir oftalmoloji organizasyonudur. Yenilik, teknoloji ve mükemmelliğe odaklanması, Prof Michael Mrochen’in de aralarında bulunduğu danışma kurulunun uzmanlığıyla birleşerek organizasyonu görme düzeltme alanında bir lider haline getirmiştir.

Misyon & Vizyon

Swiss Vision Group’taki misyonumuz, hastalarımıza İsviçre’nin göz bakımındaki hassasiyetini ve uzmanlığını en iyi şekilde sunarken, Türk misafirperverliğini en iyi şekilde, makul fiyatlarla ve kolay erişilebilir görme düzeltmesi ile sunmaktır. Bireysel hasta ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve her hastanın benzersiz gereksinimlerini karşılayan kişiselleştirilmiş çözümler sunmaya kararlıyız. Doktorlarımız kendilerini sürekli iyileştirmeye, öğrenmeye ve müşteri deneyimini optimize etmeye adamakla kalmıyor, aynı zamanda tüm ekibimiz başarımızın temelini oluşturmaya odaklanıyor. Ekibimizin sektörün ön saflarında kalmasını sağlamak için sürekli eğitim ve gelişim fırsatları sunmaya kendimizi adadık.

Hastalarımızın kendilerini değerli, saygın ve iyi bakılmış hissettikleri sıcak ve rahat bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Amacımız, kolay erişilebilir görme düzeltmesi sunarak hastalarımızın beklentilerini aşmak, daha iyi görme yoluyla yaşam kalitelerini artırırken uygun maliyetli bir çözüm sunmaktır. İsviçre’nin hassasiyet ve kalite geleneklerini, Türk misafirperverliğinin sıcaklığı ve cömertliği ile birleştirerek, makul fiyatlarla olağanüstü göz bakımı deneyimleri sunmaya kararlıyız. Her hastanın kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş çözümler sunmaya odaklanarak, yaptığımız her işte mükemmelliğe olan bağlılığımızı yansıtan en yüksek etik ve profesyonel uygulama standartlarını sürdürmeye kendimizi adadık.”

Swiss Vision Group olarak vizyonumuz, İsviçre inovasyonunun hassasiyeti ve kalitesi ile Türk misafirperverliğinin sıcaklığını ve cömertliğini göz sağlığı dünyasına taşımaktır. Kendimizi, istisnai bir görme yetisiyle bireylerin hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarını sağlamaya adadık ve İsviçre hassasiyeti ile Türk misafirperverliğinin eşsiz birleşiminin bizi diğerlerinden ayırdığına inanıyoruz. Hedefimiz, yenilikçi hizmetlerimiz, olağanüstü müşteri hizmetlerimiz ve İsviçre hassasiyeti ile Türk misafirperverliğinin farklı bir karışımıyla dünyanın dört bir yanındaki bireylerin ve toplumların yaşamlarını iyileştirmeye olan sarsılmaz bağlılığımızla tanınan güvenilir bir lider olmaktır.

EKİBİMİZ

Alanında uzman ekibimizle tanışın.

michael pp 1

Prof. Michael Mrochen

Kurucu, Danışma Kurulu Başkanı
aylin pp 1

Doç. Dr. Aylin Kılıç

Kurucu, Physician CEO